Korytkowski

Ogłoszenia

dodaj ogłoszenie

Wyszukaj ogłoszenia

Dodano: 2022-09-22

Nauczyciel języka angielskiego - praca zdalna z orzeczeniem o niepełnosprawności

Rodzaj ogłoszenia:  PRACA
Kategoria: PRACA
Imię: OBPON
Lokalizacja: Cały kraj / Internet
E-mail: praca1@obpon.pl
Opis:
Sukcesem firmy jest wykwalifikowana kadra, wie o tym nasz nowy Partner, globalny producent urządzeń dla przemysłu spożywczego. Od siedemdziesięciu lat firma rozwija się na rynku polskim i zagranicznym posługując się najnowszymi technologiami. Jeśli masz oko do szczegółów a koncentracja to Twoje drugie imię daj sobie szansę na ciekawą pracę zdalną.
Dla tego Klienta poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:
Nauczyciel języka angielskiego - praca zdalna
Zakres obowiązków
• prowadzenie lekcji on-line języka angielskiego dla pracowników
• motywowanie słuchaczy i regularne sprawdzanie ich postępów w nauce
• stały kontakt i konsultacje z słuchaczami
Wymagania
• wykształcenie wyższe (mile widziane ukończone studia filologiczne)
• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
• doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego
Oferujemy
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę w formie zdalnej, w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• 7-godzinny czas pracy
• ubezpieczenie grupowe na życie
• liczne świadczenia (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie działalności kulturalnej i rekreacyjno-sportowej)
Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres: praca@obpon.pl
Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronie www.werbeo.pl
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl