Jobs First

Wyszukaj ogłoszenia

Dodano: 2022-02-24

Pomocnik - Pracownik gospodarczy (k/m) - Niemcy

Kategoria: PRACA
Imię: ConceptPlus
Lokalizacja: Lingen
Telefon: 52/522 80 50
E-mail: bydgoszcz@cp-personal.com
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Lingen/Meppen/Haren
Zakres obowiązków:
● Drobne naprawy w mieszkaniach pracowniczych
● Wykonywanie różnych prac manualnych (np. malowanie, naprawianie drobnych uszkodzeń itp.)
● Prace porządkowe
Wymagania:
● Umiejętności manualne oraz techniczne
● Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zakresie technicznym
● Podstawowa znajomość języka niemieckiego
● Odpowiedzialność oraz samodzielność
● Prawo jazdy kat. B
● Zdolność do szybkiego przystosowywania się
Oferujemy:
● Długoterminowe zatrudnienie bezpośrednie u niemieckiego pracodawcy, nie przez agencję!
● Szkolenie wdrożeniowe
● Elastyczny czas pracy na niepełny lub pełny etat
● Atrakcyjne wynagrodzenie od 12 € brutto/h
● Pracę w doświadczonym zespole
KONTAKT
Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com
Tel. 52/522 80 50