Yassumi

Ogłoszenia

dodaj ogłoszenie

Wyszukaj ogłoszenia

Wybrane ogłoszenie:

EK Group Sp. z o.o. Zweigniederlassung Deutschland-poszukuje elektryków do pracy na terenie Niemiec

Rodzaj ogłoszenia:  PRACA
Kategoria: PRACA
Cena: 1.234,00  zł
Lokalizacja: konin
Dodano: 2021-08-03
Telefon: +48 726 004 239
E-mail: biuro@ekgroup.pl
Opis:
poszukuje elektryków do pracy na terenie Niemiec.
Nadmieniamy, iż nie jesteśmy agencją pracy.
Gwarantujący umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.
miejsce pracy: Niemcy
Zakres obowiązków:
- wykonawstwo instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynkach mieszkalnych oraz usługowych,
Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie elektryka,
- wykształcenie kierunkowe mile widziane
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
- mile widziane ważne uprawnienia SEP.
Oferujemy:
1. Umowę o pracę.
2. Bezpłatne zakwaterowanie.
3. Bezpłatne dojazdy do miejsca zakwaterowania i pracy (posiadamy własną flotę).
4. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
5. Płatne urlopy.
6. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
7. Bezpłatne narzędzia.
8. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
9. Regularne zjazdy do Polski na koszt pracodawcy.
CV proszę wysyłać na adres: biuro@ekgroup.pl lub dzwonić pod numer tel.: +48 661 012 012 (Pan Artur Kurdiak) +48 726 004 239 (Pani Kinga Staśkiewicz)