Browar od 4 stycznia 24

Ogłoszenia

dodaj ogłoszenie

Wyszukaj ogłoszenia

Dodano: 2021-07-31

NIEMCY - PRACA - CENTRUM LOGISTYCZNE - BEZ JĘZYKA

Cena: 8.100,00  zł
Rodzaj ogłoszenia:  PRACA
Kategoria: PRACA
Imię: Job-Service24 Sp. z o.o.
Lokalizacja: Niemcy, Hersfeld-Rotenburg
Telefon: 699 715 465
E-mail: rekrutacja@job-service24.com
Opis:
Pracuj z nami na swój sukces. Zarabiaj więcej niż inni.
Tworzymy doświadczony i zaangażowany Zespół. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w doradztwie personalnym, pośrednictwie pracy oraz świadczeniu usług pracy tymczasowej. Pracujemy tylko z rzetelnymi i renomowanymi Partnerami w Niemczech. Posiadamy certyfikat o numerze 25996.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
MAGAZYNIER w nowoczesnym Centrum Logistycznym
Miejsce pracy: Niemcy, Hesja, okręg Hersfeld-Rotenburg
OCZEKUJEMY:
- zaangażowania i uczciwości
- niekaralności w Niemczech
- sprawności fizycznej
- gotowości do pracy w systemie zmianowym
TWOJE ZADANIA:
- załadunek i rozładunek przesyłek
- obsługa skanera
- kompletowanie zamówień do wysyłki
GWARANTUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 11,15 euro brutto,
- stawka nocna 13,94 euro brutto,
- nadgodziny 13,94 euro brutto,
- gwarantowane wynagrodzenie miesięczne brutto 1800 euro – 2000 euro,
- zaliczka po trzech dniach pracy
- umowę o pracę tymczasową z niemieckimi warunkami pracy i płacy
- premie motywacyjną w wysokości 50 euro po pierwszym miesiącu pracy, 100 euro po drugim miesiącu pracy,
- 150 euro po trzecim i kolejnych miesiącach nieprzerwanej pracy
- płatne dni świąteczne ustawowo wolne w Niemczech
- możliwy ekwiwalent urlopowy za każdy przepracowany miesiąc w wysokości 150 euro
- premie urlopową i świąteczną w wysokości 150 euro wypłacaną w czerwcu i listopadzie
- dofinansowanie zakwaterowania w pokojach 2-3 osobowych z WI-FI, łazienką i kuchnią, płacisz tylko 4,99 euro/noc
- bezpłatny transport do i z miejsca pracy
- opiekę polskiego koordynatora mówiącego po niemiecku
- legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem społecznym wypadkowym i rentowym obejmującym - opiekę lekarską i leczenie szpitalne ( A1 i karta EKUZ)
- dla przyjeżdżających własnym samochodem możliwa premia w wysokości 100 euro
- szybki i prosty proces rekrutacji
Zainteresowany? Czekamy na Twój telefon pod numerem 699 715 465 i 699 715 466
lub wyślij nam sms z hasłem „magazynier” skontaktujemy się z Tobą. Możesz również aplikować poprzez naszą stronę www.job-service24.com
Oferta ograniczona poszukujemy tylko 10 pracowników.