Korytkowski

Wyszukaj ogłoszenia

Dodano: 2021-07-27

Magazynier DHL - pewna praca w Niemczech

Rodzaj ogłoszenia:  USŁUGI
Kategoria: PRACA
Imię: HR Navigator
Lokalizacja: Legionowo
Telefon: +48571322116
E-mail: praca@hrnavigator.com.pl
Opis:
Oferta pracy na magazynie DHL w Niemczech!
Miejsce pracy: okolice Kassel
Twój dzień pracy:
•praca przebiega w trybie zmianowym, zmiana dzienna rozpoczyna się o 06:00 i trwa do 14:00, zmiana popołudniowa od 14:00 do 22:00 i zmiana nocna od 22:00 do 06:00 rano. Będziesz pracował zwykle po 8 godzin dziennie, będą także zdarzać się nadgodziny i praca nocna.
Zadania i organizacja pracy:
•będziesz się zajmował rozładunkiem i załadunkiem paczek kurierskich, będziesz także obsługiwał skaner i drukarkę, nie możesz zapominać o porządkowaniu miejsca pracy i zachowaniu wewnętrznych przepisów. Będziesz pracował w polskich zespołach. Przed rozpoczęciem pracy, jeszcze w procesie rekrutacji, otrzymasz szczegółowy opis i instrukcje pracy.
Wynagrodzenie:
•stawka, jaką otrzymasz to 10,45 EUR brutto/h. Jeśli przepracujesz pełny miesiąc, po 8 godzin dziennie, możesz liczyć na około 1300 – 1500 EUR na rękę miesięcznie plus ewentualne nadgodziny i dodatki nocne.
•Zakwaterowanie: oferujemy w pełni opłacone przez nas zakwaterowanie, pokoje 2 i 3 osobowe, wspólna przestrzeń kuchenna, wypoczynkowa. Mieszkania są w pełni wyposażone. Zatroszczymy się także o dojazdy do pracy.
To wszystko oferujemy, w zamian od Ciebie oczekujemy tylko zapału i zaangażowania, rzetelnej i uczciwej pracy w bardzo dobrych warunkach.
Skontaktuj się z nami już dziś ☎:
+48 572 505 720
+48 515 909 950
+48 571 322 116
+48 532 490 148 - rekrutacja automatyczna 24h/7